יותר תוצאות פחות הבטחות , שנתחיל?

ברוכים הבאים ! למרקטינג מיניסטר - שר השיווק, אנו כסוכנות שיווק עסקים חדשנית ומתקדמת ,אשר הוקמה ב2021 על ידי איתן ליאור, מומחה בתחום השיווק והקידום בגוגל ובסושייאל מדיה. במרקטינג מיניסטר, כל מטרתנו העיקרית היא להביא ללקוחותינו תוצאות מרשימות ושיווק יעיל בפלטפורמות השונות, לספק לך שירות מקצועי, איכותי ומותאם אישית, כדי לעזור לך להגיע לקהל היעד ולשפר את ביצועי העסק תוך כדי מתן תשומת לב לניתוחים ודו״חות נתונים מבוססי מידע בשילוב בינה מלאכותית אצלנו תהנו ממעטפת מלאה אשר תשאיר לכם המון זמן ורווח לקדם את העסק לצמיחה וגדילה משמעותית.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

אומרים כן. כן לתוצאות מדידות. כן להתחייבות לתוצאות. כן לעמידה ביעדים.

במרקטינג מיניסטר-שר השיווק הדיגיטלי , אנחנו נספק את הכלים הכי מתקדמים בתחום השיווק כלי בינה מלאכותית לקידום בגוגל והתוצאות ? הכמות – והאיכות . הלידים והמכירות יזרמו כמו שלא הכרת לפניי כדי שתוכל להתרכז בהגדלת העסק ,  אנחנו שותפים לדרך  ומוסמכי גוגל העולמית.

 הסמכה מקצועית Google Ads

מודל מכירת הלידים שלנו

רכב פועל על דלק, עסק פועל על לידים. זאת הסיבה לכך שאנחנו מאמינים ומשתמשים במודל CPL – Cost Per Lead. משמעות הדבר היא שבמקום לשלם על קליקים או על חשיפות, אתם משלמים על תוצאות. עבור עסקים, חברות ומוקדי מכירות רבים, לידים הם מוצר צריכה בסיסי. בלי לידים אין מכירות. הצלחת המודל הזה טמונה ביכולת שלכם לראות את התוצאות שאתם מקבלים בעיניים ולבדוק אותן ב-4 עיניים. אתם תראו כמה לידים אתם מקבלים בכל יום וכמה לידים אתם סוגרים בכל יום. חד וחלק. אתם תוכלו למדוד את ה-ROI ואת הפירות שמניב התקציב שלכם בפועל. אתם תדעו מראש על מה אתם משלמים ובדיוק כמה לידים תקבלו. אין הפתעות, אין כוכביות ואין אותיות קטנות.

למה מומלץ לעבוד איתנו?

שירות כולל תחת קורת גג אחת

עם ניהול וקידום בכל הרשתות החברתיות המובילות, בניית אתרים ועמודי נחיתה, ועד מיתוג ועריכת וידאו, אנו מציעים פתרון שיווקי מקיף שמאפשר ללקוחות ליהנות מסינרגיה וחיסכון בזמן ובמשאבים.

מומחיות וניסיון רב-תחומי

צוות המומחים שלנו מצטיין במגוון תחומים ועדכני בכל המתרחש בתחום השיווק הדיגיטלי וה-SEO, כך שאנחנו מבטיחים שהעסק שלך יהיה תמיד קדימה במרוץ לקוחות.

תוצאות מדידות ושקיפות מלאה

אנו מאמינים במדידת ביצועים ובפתיחות מול הלקוחות שלנו. אתה תוכל לראות בדיוק איך התקציב שלך עובד למענך, עם דוחות קבועים ואנליזה של הפעילויות שיווקיות.

הקמת אתרים וחנויות מדהימות שברנו את כל המתחרים , תהליך איפיון ועיצוב ברמה הכי גבוהה שהכרת באחריות!

במרוץ השנים יצרנו מאות חנויות דיגיטליות שמייצרות הכנסות קבועות ויציבות ללקוחות שלנו מהארץ ומהעולם

צילומי מסך מהקמפיינים שלנו

אנשי מכירות אוהבים אותנו כי אנחנו מספקים להם לקוחות.

אנשי המכירות אוהבים לידים חמים. עדיף רותחים.

לידים שכבר עברו תהליך תודעתי, וכעת הם מודעים גם לצורך האישי שלהם וגם לפיתרון הקיים לצורך שלהם.

כאן אתם נכנסים לתמונה ומספקים להם את הפתרון הספציפי שהם חיכו לו.

אנשי מכירות אוהבים אותנו, כי אנחנו מספקים להם עבודה, ועבודה מספקת להם עמלות.

ניהול רשתות חברתיות ממומן ואורגני

ניהול פייסבוק ואינסטגרם, בין אם ממומן או אורגני, הוא שירות מרכזי שאנו מציעים, תוך מתן דגש על יצירת תוכן משפיע ואפקטיבי. בחלק הממומן, אנו מתמקדים בפרסום ממוקד ויעיל, שואבים את תשומת לב הקהל היעד וממקסמים את החשיפה של המותג שלך. זה כולל יצירת קמפיינים ממומנים מותאמים אישית, ניתוח ואופטימיזציה שוטפת של התוצאות, והתאמת התוכן לקהלים הרלוונטיים. בחלק האורגני, אנו מתמקדים בבניית נוכחות משמעותית ואינטראקטיבית ברשתות החברתיות. זה כולל יצירת תוכן ייחודי, הגברת המעורבות של הקהל דרך פוסטים מעניינים, וידאו ופעילות קהילתית כדי לחזק את המותג ולבנות קשר עמוק יותר עם הלקוחות. בשילוב של שני המרכיבים הללו - הממומן והאורגני - אנו מצליחים ליצור קמפיין מקיף שמעניק חשיפה רחבה, מעמיק את ההכרות עם המותג ומגדיל את ההשפעה שלו ברשתות החברתיות.